18.12.2016
Święta Last Minute, czyli co i gdzie kupić?

Jak zawsze święta mimo wszędzie po oczach bijących reklamach już od listopada, nadeszły znienacka i zaskoczyły wszystkich. Kupowanie prezentów w ostateniej chwili niesie ze sobą pewien dreszczyk emocji, a dla większości sklepów to prawdziwe żniwa, dlatego postanowiliśmy pomóc Wam odrobinę w tym trudnym okresie.

Poniżej prezentujemy listę sklepów, w których znajdziecie trochę rzeczy w specjalnych, świątecznych cenach, tak aby nie przepłacić, a jednocześnie spełnić czyjeś marzenia. Pamiętajcie, że kurierzy przed świętami lubią spłatać figla, dlatego polecamy zamawiać już dziś!

1. Kiteoffer.com

Dystrybutor marek F-One i Liquid Force w Polsce przygotował na święta trochę fajnych gadżetów w dobrych cenach. Na stronie znajdziecie coś dla tych grzecznych i bardzo grzecznych. Zaczynając od Aquapacka, kłódki na kluczyki od auta, czy poncho, przez impact vesty, torby podróżne, pojemne quivery, na trapezach Manera kończąc. Jest w czym wybierać, każdy znajdzie tam coś dla siebie.

2. 24surf.pl

U polskiego dystrybutora marek Cabrinha, NP Surf i Bic, promocje mikołajkowe trwają już od końca listopada. Można wyhaczyć tam sporo ciekawostek, od bucików neoprenowych, po deski SUP Race włącznie. Nam najbardziej przypadł do gustu latawiec Cabrinha FX z tego roku, który dostępny jest w bardzo przystępnej cenie.

3.Hydrosfera

Tego się można było spodziewać. W "Hydro" jak zawsze na brak asortymentu narzekać nie można. Ich oferta świąteczna została przedstawiona w pliku pdf, który ma jedynie 71 stron. Nie powiem, żeby było to spore ułatwienie. Na szczęście z drugiej strony pozwala to tak dobrać podarki, że obdarowany na pewno się ucieszy.

4.Kingofwake.pl

Ostatnia propozycja to sklep skupiony trochę bardziej na sprzęcie Wake. Dodatkowo w asortymencie znajdziemy sprzęt kitesurfingowy firmy Slingshot, także nie jednej osobie można tu sprawić wymarzony prezent. Ofert jest sporo, więc z wyborem nie powinno być problemu.

Wniosek z tego wszystkiego jest taki, że warto czekać do świąt, bo w niejednym sklepie wszystko wtedy tanieje. Życzymy Wam pomyślnych zakupów i owocnych świąt!

Kuba

top