11.01.2018
Nasi pływają

Jak pogodzić szkołę z ekstremalną pasją do windsurfingu i surfingu? Wystarczy zamieszkać w Tarifie. Adam Warchol z powodzeniem łączy uprawianie tych dwóch sportów, odwiedzając również czasem szkołę. To, że Adam prawie codziennie jest na desce nikogo nie dziwi, ale właśnie pojawił się jego krótki edit z dzisiejszego pływania. Pozazdrościć!

Czwartek jakiś czas temu został ogłoszony dniem wspominek. (Throwback Thursday) Skoro o wspominkach mowa, to nie można pominąć pięknej fali Kuby Kuzii wprost z naszego ukochanego Bałtyku. Całość uchwycił niezawodny Daniel Dmytrów. Oby powstał z tego jakiś dłuższy edit, bo wygląda na to, że materiału nie brakuje.

Na reakcję Kuby nie trzeba było długo czekać. Okazuje się, że Mistrz Polski siedzi właśnie na Cabo Verde, gdzie wszedł baardzo gruby warunek. W galerii poniżej możecie zobaczyć parę fotek z dzisiejszego pływania. Czekamy na dalsze wrzutki!

Na koniec, jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać naszego wywiadu z Maksem Michalewskim, to zapraszamy do jak najszybszego nadrobienia zaległości.

sieFotografuje

Kuba

top